Два пъти по-скъпо става паркирането в Синята зона на Хасково. Увеличението бе прието след бурни дебати на заседанието на общинския съвет. Така час престой вече ще струва 2 лв. С решението отпада абонаментът по месторабота.
Зареждане на публикациите...
Пасивността - най-ненавиждания от всички пороци. - Ромен Ролан
Предлага
Предлага
Предлага
Търси
Предлага
Предлага
Предлага
Предлага
Търси
Търси
Хасковлия