Мадан празнува ! Днес на сцената се качва Константин

 
 
Празникът на Мадан и Денят на миньора продължава с пълна сила. Днешният ден – петък, 22 август – е най-богатият в програмата и обещава истински спектакъл за жителите и гостите на града.
 
Още от сутринта, между 8:00 и 16:00 ч., посетителите могат да се включат в „Деня на отворените врати“ на участък „Петровица“. Вечерната програма започва в 18:20 ч. с танцова формация „Елика“, а в 19:20 ч. гайдарският състав „Дельо Хайдути“ и солистките Валя Дъбова и Валерия Делчева ще внесат неповторим родопски колорит. Точно в 19:45 ч. ще се състои официалното откриване на празника.
 
След това музикалните сцени на централния площад ще бъдат завладени от звезди от българската поп и фолк сцена:
 
* 20:30 ч. – концерт на Алиша
* 21:30 ч. – концерт на Константин
* 22:30 ч. – концерт на Данна
 
Вчера, 21 август, тържествата започнаха с отдаване на почит към загиналите при трудови злополуки и поднасяне на венци и цветя пред паметниците на Ангел Янакиев и Клавдия Митрофанова Дроздева. В Градската библиотека бяха наградени победителите в конкурса „Мадан – кътче от рая“, а детско шоу на централния площад донесе настроение за най-малките жители.
 
Празничната програма ще продължи и утре, 23 август (събота), когато сцената ще бъде изцяло за фолклор и любими изпълнители. В 16:30 ч. ще се изявят Дени Сираков и „Екстази бенд“, а от 17:30 ч. читалищата и самодейните състави на община Мадан ще представят своята фолклорна програма. Вечерта ще предложи и концертите на Митко Дамянов и оркестър „Песните“ (19:00 ч.), Ина Гавраилова (20:00 ч.), Теди Александрова (21:00 ч.), а финалът ще бъде поверен на Антонио (22:00 ч.).
По повод празниците в Мадан туристическите обекти в града ще работят с удължено работно време до 20:00ч.
 
 
Източник: Smolyan.bgvesti.NET

Видеа по темата

Facebook коментари

Коментари в сайта

Трябва да сте регистриран потребител за да можете да коментирате. Правилата - тук.
Последни новини