„Димитровград“ и „Саяна Хасково“ с победи

В мач от 28 кръг на Трета Югоизточна група „Димитровград“ посрещна „Родопа“. Домакините започнаха силно двубоя и още до почивката водеха с 2:0 с две попадения на Филип Сантов. След паузата феновете по трибуните видяха още 4 гола. Димитровградчани спечелиха с 4:2. Останалите попадения за домакините бяха дело на Григор Георгиев и Димитър Алексиев.

По същото време „Саяна Хасково“ взе гостуването си на „Гигант“ (Съединение).

След нулево първо полувреме през втората част паднаха 3 гола. За 0:1 точен бе Милен Танев. От дузпа за 0:2 се разписа Ангел Костов. В края на мача домакините намалиха за крайното 1:2.

В следващия кръг „Саяна Хасково“ приема „Асеновец“, а „Димитровград“ гостува на „Ботев II“.

Източник: Haskovo.NET