„Димитровград“ с домакинска загуба от „Сокол“, „Саяна“ се върна към победите

Изображение 1 от 6

„Димитровград“ записа домакинска загуба от „Сокол“ (Марково). Синьо-жълтите отстъпиха с 1:2. Гостите поведоха в резултата, след което Димитър Алексиев изравни. Футболистите от Марково стигнаха до успеха след точно изпълнена дузпа в края на мача.

В друга среща от осми кръг на Трета Югоизточна лига „Саяна Хасково“ победи „Секирово“. Гостите спечелиха с 0:2. Първото попадение бе дело на Христо Стоянов, който се разписа в 24 минута. Малко преди почивката Ангел Костов оформи крайкото 0:2.

В следващия кръг, който е междинен, „Саяна Хасково“ приема „Гигант“ (Съединение). Двубоят е на 27 септември от 17 часа.

По същото време „Димитровград“ гостува на „Родопа“ (Смолян).

Източник: Haskovo.NET