Близо 5000 души в област Хасково са се ваксинирали срещу грип от 23 септември до момента. Това съобщиха от Регионалната здравна инспекция. Националната кампания за безплатна имунизация на възрастните хора над 65 години в региона е в разгара си.
Зареждане на публикациите...
Ако не станем граждани , никой не ни е виновен че сме крепостни селяни. -Кошлуков
Предлага
Предлага
Предлага
Търси
Предлага
Предлага
Предлага
Предлага
Търси
Търси