Десетки безработни се извиха на опашка пред Дома на техниката в центъра на Хасково. Хората чакаха, за да се срещнат с работодатели на трудовата борса, организирана от Бюрото по труда.
Зареждане на публикациите...
Иска ми се да можеше да затворим коледното настроение в буркани и да отваряме по един всеки месец - Харлан Милър
Предлага
Предлага
Предлага
Търси
Предлага
Предлага
Предлага
Предлага
Търси
Търси