Ръководството на СУ “Отец Паисий“ в Кърджали е въвело забрана за използване на мобилни телефони в училище. Мярката се прилага при учениците от 5-ти до 7-ми клас. Идеята за това е дошла от родителите.
Зареждане на публикациите...
Ако не станем граждани никой не ни е виновен че сме крепостни селяни. -Кошлуков
Предлага
Предлага
Предлага
Търси
Предлага
Предлага
Предлага
Предлага
Търси
Търси