Официално откриха обновената сграда на Детска градина "Осми март" в Хасково. Лентата прерязаха директорът Гергана Бойчинова и кметът Станислав Дечев. Средствата за реконструкцията са на стойност близо 900 000 лв.
Зареждане на публикациите...
Ако съм свободен, то е защото винаги работя. - Джими Хендрикс
Предлага
Предлага
Предлага
Търси
Предлага
Предлага
Предлага
Предлага
Търси
Търси