Новият общински съвет в Димитровград встъпи официално в длъжност. По време на тържествената сесия клетва положиха кметът Иво Димов и 33-мата местни парламентаристи. За председател на ОбС с 19 гласа „за“ беше избрана Гергана Кръстева от ГЕРБ.
Зареждане на публикациите...
Повечето хора са толкова нещастни, колкото са решили да бъдат!
Предлага
Предлага
Предлага
Търси
Предлага
Предлага
Предлага
Предлага
Търси
Търси