За поредна година в Кърджали стартира образователно-развлекателната инициатива „Лято в музея“. В рамките на пет дни ученици от различни възрасти ще бъдат ангажирани с полезни занимания, свързани с природата.
Зареждане на публикациите...
Не вървете след никого, вървете само след себе си. - Буда
Предлага
Предлага
Предлага
Търси
Предлага
Предлага
Предлага
Предлага
Търси
Търси