Жителите на блок 42 в кв. „Орфей“ отново се оплакват от запушена шахта и неприятна миризма. Хората недоволстват заради липсата на вода в апартаментите и пропадането на сградата и пътя пред нея. Днес екип на ВиК беше изпратен на мястото.
Зареждане на публикациите...
Трябва да се внимава с две неща - собствената глупост и чуждата мъдрост. - Ерик Берн
Предлага
Предлага
Предлага
Търси
Предлага
Предлага
Предлага
Предлага
Търси
Търси