Болницата в Хасково завършва годината с печалба. Това съобщи изпълнителният директор д-р Георги Гелов. Той заяви, че за седем години лечебното заведение е изплатило дълг от над 7 милиона лева.
Зареждане на публикациите...
Животът е като тромпета в джазовия оркестър - ако не го надуваш, нищо няма да излезе. - Луис Армстронг
Предлага
Предлага
Предлага
Търси
Предлага
Предлага
Предлага
Предлага
Търси
Търси