Община Хасково да сключи споразумение за сътрудничество с Агенция „Пътна инфраструктура“ за изграждането на два нови околовръстни пътя на Хасково. Това иска в докладна записка кметът Станислав Дечев.
Зареждане на публикациите...
По-добре да се биете за нещо, отколкото да живеете за нищо. -
Предлага
Предлага
Предлага
Търси
Предлага
Предлага
Предлага
Предлага
Търси
Търси