Черна вода потече от чешмите на живущите в хасковския кв. „Дружба 1“. От ВиК съобщиха, че в района има авария. След спирането и пускането на водата се стигнало до отлагания на манган.
Зареждане на публикациите...
Ако не станем граждани никой не ни е виновен че сме крепостни селяни. -Кошлуков
Предлага
Предлага
Предлага
Търси
Предлага
Предлага
Предлага
Предлага
Търси
Търси