Жителите на хасковското село Николово се оплакват от мръсна питейна вода, която от години тече от чешмите им. Водоизточникът, от който се снабдява населеното място, е замърсен с говежда тор. Институциите обаче отричат това. Хората са отчаяни.
Зареждане на публикациите...
Ако не станем граждани , никой не ни е виновен че сме крепостни селяни. -Кошлуков
Предлага
Предлага
Предлага
Търси
Предлага
Предлага
Предлага
Предлага
Търси
Търси