Носенето на маски в здравните и социални заведения в област Кърджали става задължително от утре. Мярката се налага, заради това, че регионът влезе в първи етап на заболеваемост, отчитайки ръст на заразените от ковид 19.
Зареждане на публикациите...
Животът е като карането на колело: трябва да се движим напред, за да не загубим равновесие. -
Предлага
Предлага
Предлага
Търси
Предлага
Предлага
Предлага
Предлага
Търси
Търси