Зареждане на публикациите...
Политиката е втората най-стара професия. Мисля, че е твърде близка до първата. - Роналд Рейгън
Предлага
Предлага
Предлага
Търси
Предлага
Предлага
Предлага
Предлага
Търси
Търси
Порчо
А данъците и таксите защо ги плащаме?
Сигурно за да могат голямата маса чиновници да си живеят добре на гърба на работещите и за да гласуват пак за калинките. Защото точно сега е един от моментите, когато те трябва да покажат, че не взимат огромните си заплати, за да си бъркат в носа!