Зареждане на публикациите...
Не съдете за хората по техните приятели; не забравяйте, че при Юда приятелите му са били безукорни. -Ърнест Хемингуей
Предлага
Предлага
Предлага
Търси
Предлага
Предлага
Предлага
Предлага
Търси
Търси
Порчо
А данъците и таксите защо ги плащаме?
Сигурно за да могат голямата маса чиновници да си живеят добре на гърба на работещите и за да гласуват пак за калинките. Защото точно сега е един от моментите, когато те трябва да покажат, че не взимат огромните си заплати, за да си бъркат в носа!