Зареждане на публикациите...
По-добре е да се изтъркаш, отколкото да ръждясаш. - Дени Дидро
Предлага
Предлага
Предлага
Търси
Предлага
Предлага
Предлага
Предлага
Търси
Търси
dzdzddzd
Срама нямате ейййй, ма нали вие сте си добре, кво ви боли за останалите хора. Ей там да се мъчат и да плащат и това е.
????
мастикаджия
светлин