17 °C
- Славчо, защо велосипедистите са с ръкавици с отрязани пръсти? - Как защо?! За да им е по-лесно да си бъркат в носа.
Медът се разтваря в млякото. Добавя се сокът и нарязаният банан. Бърка се до хомогенна смес.
Източник: gotvach.bg