17 °C
Защо блондинките, през първата брачна нощ, постоянно отварят прозореца и гледат навън? Защото са им казали, че това ще бъде най-прекрасната нощ в живота им....
Медът се разтваря в млякото. Добавя се сокът и нарязаният банан. Бърка се до хомогенна смес.
Източник: gotvach.bg