17 °C
- Имал ли си такова чувство, когато купиш нещо уж ненужно, но на душата ти е едно такова приятно от това, че го имаш. - Аз така се ожених!
В широка чаша се наливат двете съставки и се рабъркват. Добавя се лед. Гарнира се с черешка
Източник: gotvach.bg