27 °C
- Уф, яко съм гроги, цяла нощ картофи съм копал. - А защо не през деня? - Моите картофи през деня си ги вадя.
В широка чаша се наливат двете съставки и се рабъркват. Добавя се лед. Гарнира се с черешка
Източник: gotvach.bg