19 °C
Мъж се прибира вкъщи тъжен. Жена му го пита: - Защо си тъжен? - Ами, на Пешо тъща му умряла. - А ти защо се разстройваш от това? - Защото на всички им върви, само на мен - не.
Сваряваме кафето заедно с меда и го разливаме по чашките. Добавяме и по малко сметана.
Източник: gotvach.bg