16 °C
Върви си лисицата из гората и вижда едни големи, светещи очи в храстите. - Здравей, Бухльо! - Аз не съм бухал... - Ами какво си тогава? - Аз съм мишката Мишо. - Ми добре, но защо са ти толкоз големи очите. бе? - Акам, бе, Лисо, акам..
Всичко се смесва и се пасира, консумира се веднага, като може да се гарнира със сметанов сладолед.
Източник: gotvach.bg