29 °C
Изял вълкът бабата, облекъл й нощницата и легнал в кревата й да чака Червената шапчица. Да, ама от къде да предположи нещастният вълк, че първо ще дойде съседа - един еблив дядка, който редовно чукал бабата яко по това време..
Всичко се смесва и се пасира, консумира се веднага, като може да се гарнира със сметанов сладолед.
Източник: gotvach.bg