29 °C
Изкуственият интелект е нищо на фона на естествената глупост.
Перник е потънал в коледна украса!
Красив е Перник през нощта! Ако имаше класация за най-добре изглеждащ град нощем - Перник би заел едно от достойните места!
А защо, всъщност да не предложим и такава класация?
Може пък да я спечелим?!