„Миньор“ надви „Монтана“ с 3:1, чуковете с гол още в първата минута

С 3:1 Миньор победи Монтана в мач от 7-ия кръг на А група, който днес се игра на „Стадион на мира“ в Перник.

Перничани откриха още в първата минута с гол на Том. Гостите пък изравниха в 12-ата.

След почивката Миньор отново поведе в резултата с  гол на Брахими, който се разписа с глава за 2:1.

В 64-тата минута гостите останаха с човек по-малко на терена. Капитанът на Монтана Даниел Гаджев получи втори жълт картон и беше изгонен от игра.

Три минути по-късно резултатът вече  оформи крайното 3:1 след втори гол на Брахими. Той  получи извеждащо подаване, свали топката на гърди и от 20-ина метра разстреля Христо Иванов с мощен изстрел.

Миньор вече е с 11 точки се нареди на седмото място по голова разлика като изпревари Локо Пловдив.

Източник: perunik.com