Миньор разгроми Светкавица с 3:0

С 3:0 Миньор разгроми новака Светкавица на стадион "Димитър Бурков" в Търговище пред повече от 5 000 зрители.

Още в 16-тата минута от срещата Даниел Златков отбеляза и първия гол за жълто-черните.

В 27-та минута след контраатака от страна на Миньор, Брахими удвои реултата.

Малко преди края на полувремето Светкавица имаше шанс да изравни, но Николай Вълев пропусна единственото добро положение до момента.

През второто полувреме последваха силни минути за Миньор, като в разстояние само на няколко секунди вратата на домакините бе атакувана три пъти.

78-та минута от срещата вече заформи и крайния резултат с трети гол във вратата на Георгиев.

В самия край на мача,  в 85-ата минута,  Невен Венков нацели гредата зад Чворович. Това обаче не намали разочарованието за хилядите по трибуните.

„Изхождайки от резултата 3:0, остава впечатление, че мачът е бил лек, но в отделни моменти това въобще не бе така. Отборът на Светкавица доста ни затрудни, имаше напрежение и заради пълния стадион.“, коментира след мача старши треньорът на Миньор – Стойчо Стоев.

Източник: perunik.com