Община Димитровград въвежда мерки във връзка с организацията на „Нощ в парка с фънк, соул и рок музиката на 20 век“

За втора година в красивото пространство на парк "Марица" ще се проведе концерт с голям оркестър на открито, което не само ще затрудни сериозно изпълнители и екип, но и нарушава кодовете на създаване на благоприятна среда за звука на инструментите. Паркът ще се превърне в жива среда на един изключителен концерт. 

Във връзка с организацията на концерта „Нощ в парка с фънк, соул и рок музиката на 20 век“ на Биг Бенд Пловдив от местната администрация предупреждават гражданите да не разхождат домашните си любимци (кучета) по централната алея в парк "Марица", както и подходите към нея след 19.30ч. 

Препоръчително е разходките на четириногите ни приятели да са в зоната около Киноложкия център, като воденето им с повод е задължително. 

Зоната около провеждането на събитието ще бъде ограничена.

От община Димитровград предупреждават, че това е концерт с изпълнения на живо и ако смятате, че детето ви ще изгуби интерес към програмата, молят да предвидите това предварително. Събитието не е подходящо за танци и игри на малчуганите.

Спазването на етикет на уважение и отношение към изпълненията на музикантите и артистите, както и към хората, дошли да се насладят на хубавата музика, ще е израз на уважение към всички, станали част от това вълнуващо събитие. Спазването на ред и тишина по време на концерта е задължително условие за приятното протичане на събитието.

Видеа по темата

Facebook коментари

Коментари в сайта

Трябва да сте регистриран потребител за да можете да коментирате. Правилата - тук.
Последни новини