Григор Димитров с победа след доиграване срещу Кецманович и отива на осмина финал

Григор Димитров постигна победа при доиграването на мача срещу Миомир Кецманович от втория кръг на турнира от сериите "Мастърс" в Монте Карло. Продължилият час и 31 минути двубой завърши с резултат за българина 6:4, 6:3. Срещата трябваше да завърши вчера, но поради влошени метеорологични условия бе отложена за днес. След доиграването в крайна сметка най-добрия български тенисист се класира за за осмина финал.

Димитров очаква победителя от доиграването между Холгер Руне и Сумит Нагал, които ще продължат от резултат 6:3, 2:1 (брейк-бол за индиеца в четвъртия гейм)

В сериите “Мастърс” хасковлията вече има 137 победи и 93 поражения, като именно в Монте Карло е най-успешният му на клей с един полуфинал и други три четвъртфинала.