ОФК „Хасково“ записа трета поредна победа

В мач от четвърти кръг на областната футболна група ОФК „Хасково“ записа домакински успех над ФК “Харманли”. Победата бе трета поредна за тима, воден от Живко Иробалиев.

Още в първата минута Кирчо Крумов даде аванс на домакините. Десетина минути по-късно отново той удвои преднината на хасковлии. При резултат 2:0 завърши първото полувреме.
    След почивката домакините отново диктуваха темпото. Противно на очакванията обаче гостите стигнаха до равенство в края на мача. В 80-та и в 83-та минута за 2:2 се разписаха Димитър Кючуков и Пламен Колев. В самия край на мача обаче Ахмед Рамадан отбеляза трети гол за хасковлии и донесе успеха на тима си.
    В следващия кръг ОФК „Хасково“ гостува на дубъла на „Саяна“. ФК „Харманли“ пък приема „Любимец 2018“.

Източник: Haskovo.NET