Иван Бакърджиев с първо място в клас RC4 на Писта София

Иван Бакърджиев се включи в поредния кръг от републиканския шампионат по автомобилизъм на затворен маршрут. Надпреварата се проведе в столицата. В серия „Спорт“ Бакърджиев успя да завърши и 12-те обиколки. Състезателят на АМК „Хасково“ финишира за време 18:15.246 мин.

Това му отреди седмо място в серията. Отделно от това класиране, Бакърджиев се нареди на първо място в своя Клас RC4.

Победата в серия „Спорт“ бе за Йордан Методиев от АСК „МБ-Рейсинг“. Следващият старт от републиканския шампионат е на 5 ноември. Тогава ще се проведе надпреварата на Писта Дракон. След нея остават стартовете в Стара Загора и в Бургас.

Източник: Haskovo.NET