30 °C
Вървят двама полицаи и гледат на едно дърво - някакъв се обесил. Единият казал: - Абе, какво ще се занимаваме с тоя - само проблеми! Я да го вдигнем и да го окачим на някое дърво на съседната улица, там е друг участък, да му мислят колегите от другия участък. Така и направили. След малко по съседната улица минават двама полицаи от другия участък: - Я! Тоя пак си виси тука!
От днес басейн "Химик" работи с редовното си работно време, информират от Община Димитровград.
Припомняме, че басейнът беше затворен на 4 август, заради аварирала помпа.