ЦСКА изпусна Арда на "Армията"

Отборите на ЦСКА и Арда завършиха 1:1 в мач от 23-ия кръг на Първа лига. Бившият нападател на ЦСКА Тонислав Йорданов донесе точката за Арда на "Българска армия" след точно изпълнена дузпа в добавеното време на мача.

ЦСКА водеше с гол на Жорди Кайседо, но в последните секунди реферът отсъди дузпа в полза на Арда и Тонислав Йорданов не сбърка за крайното 1:1.

Ремито е второ поредно за ЦСКА тази седмица след 1:1 с Лудогорец в сряда във втория мач след завръщането начело на тима на Любослав Пенев.

ЦСКА остава трети в класирането с 44 точки, вече на цели 11 след лидера Лудогорец. Арда е четвърти с 39 точки.

Следващият двубой на ЦСКА е на 14 април (сряда), когато тимът гостува на Лудогорец в мач реванш от турнира за Купата на България. Срещата е с начален час 18:30 часа и ще се играе на стадиона в Разград.

С гол от дузпа на Клаудиу Кешерю отборът на Лудогорец се наложи минимално с 1:0 над Монтана в друг мач от кръга. Румънецът отбеляза единствения гол в 73-а минута и Лудогорец продължава да води убедително в класирането.

Източник: Haskovo.NET