Футболистите на Хасково победиха “Гигант” с 3:1 на “Ямача”

"Хасково” с домакински успех над “Гигант”. Футболистите на Живко Иробалиев се наложиха като домакини над тима от град Съединение с 3:1.

Резултатът за домакините на "Ямача" откри Емрах Юсуф в 25-а минута от дузпа. Йордан Николов бе точен в 51-а минута за 2:0. Третият гол за хасковлии отбеляза Христо Димитров в 68-а минута.

Единственото попадение за гостите отбеляза Мирослав Радев в 72-а минута от дузпа.

Така хасковлии вече са с положителен баланс в изиграните контроли от предсезонната си подготовка.

До този момент обединеният отбор на Хасково победи “Хеброс” с 8:3 и загуби от “Борислав” - Първомай с 3:1.
    Следващата контрола за “червено-белите” е срещу ФК “Димитровград-1947”. Мачът е на 11 юли.