Футболни тимове от "Паисий", ФСГ и ПГДС станаха шампиони в ученическите игри

Кметът на община Хасково Станислав Дечев и заместник-кметът Динко Тенев връчиха купите на победителите във финалите на Общинските ученически игри по футбол. Шампион във възрастова група 5-7 клас стана отборът на СУ “Св. Паисий Хилендарски“. След оспорвания финал втори останаха футболистите на ОУ “Шандор Петьофи“.

Дузпи решиха изхода от финала при футболистите от 8-10 клас. Шампион в тази възрастова група е отборът на ФСГ „Атанас Буров“. Второто място е за ЕГ “Проф. д-р Асен Златаров“. При най-големите ученици от 11-12 клас с категорична победа купата спечелиха футболистите на ПГДС „Цар Иван Асен II“. На второ място е тимът на ПГМЕТ „Стойчо и Кица Марчеви“.

Общинските шампиони ще представят Хасково на областното първенство по футбол за ученици.