Аржентина ни изхвърли от Световната лига по волейбол

Родните волейболни национали загубиха с 1:3 гейма от Аржентина решаващия мач от груповата фаза на Световната лига.

Нашите се нуждаеха от успех на всяка цена, за да завършат в първата шестица на крайното класиране, но те така и не се справиха с тежката задача и в крайна сметка няма да играят на финалите, пише gol.bg.

Домакините играеха без никакво напрежение, тъй като мачът нямаше никакво значение за тях, докато "лъвовете" бяха на другия полюс и в крайна сметка това си пролича.

Като цяло нашите момчета се справиха много мъжки в гейм номер 3 и дори успяха да го спечелят, а в четвъртия също на моменти играха много силно.

Имахме преднина и силни моменти и в последния гейм, но в крайна сметка домакините го взеха и си спечелиха и мача.