Вратар на път да загуби слуха си заради фенове

Вратарят на Рапид Букурещ Георг Кох е бил откаран в болница по време на мача на неговия тим срещу Аутрия Виена.

Причината за бързата намеса на медиците била хвърлена от трибуните към терена фойерверка в шестата минута на мача от шампионата на Австрия, която се взривила в близост до главата на стража.

След направения му преглед, лекарят на отбора съобщи, че вследствие на инцидента, вратарят може би ще загуби слуха на дясното си ухо.

„Георг има болки в ухото и не чува нищо. Засега не можем да изключим вероятността той да загуби слуха си", сподели Бенно Цифко, лекарят на Рапид Букурещ.

Заради случилото се мачът бе прекратен за 15 минути. След подновяването на играта Рапид постигна победа с 3:0 над своя съперник.
Източник: gong.bg