Локо София би с 2:0 лидера ЦСКА

Локомотив София победи с 2:0 ЦСКА и попречи на "червените" да дръпнат с шест точки пред Лудогорец в битката за шампионската титла. Попаденията в мача забиха Преслав Йорданов, който получи страхотен пас от Емил Гъргоров и Владислав Романов. Бадема пък направи повторен дебют за родния си отбор и то именно срещу армейците. Трябва да се отбележи, че ЦСКА завърши мача с девет футболисти. Луис Соарес си изпроси директен червен картон в 39-ата минута, а в 78-ата минута втори жълт картон получи Апостол Попов. Срещата няма да се запомни с особени футболни достойнства, като в края на мача феновете на ЦСКА едва не нахлуха на терена, бесни от съдията Георги Кабаков. Така червените продължават да са лидери в класирането с три точки пред Лудогорец, а Локо София се изравни с Литекс на третото място.

Източник: dnes.bg