За какво ни е Главчев? Направо ДАНС да поеме управлението.
- България
- преди 2 години
След като служебният премиер се обърна към ДАНС заради детската болница, сега го направи и заради витошкия лифт. Защо ни е изобщо правителство, като може да ни управлява и ДАНС? От Веселин Стойнев....