Четвъртък, 20 август 2026
|
Перник
16°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Перник
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Разговор по мобилния телефон: - Здрасти, как си? - Извинявай, но съм много зает, не мога да говоря. - Е, какво правиш? - Изпълнявам съпружеския дълг. - Нали не си женен! - Изпълнявам чужд.
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Успехът е заложен не във времето, мястото или обстоятелствата, а в човека.
Бисери
03.10.2017
3,328 прегледа
Следващ →
Още вицове
Пълзят си два дървояда вътре в дървото. Единия: - Дърво като дърво, а всички викат - Страдивари! та Страдивари!
Тези гадни компютърни игри ми скапаха живота! Добре, че имам още три резервни!
Един разглежда квартира, която се дава под наем. Разглежда всички стаи, кухнята, банята и стига до тоалетната. Направило му впечатление как са разкрасени стените, в стил есенен пейзаж, и попитал: - Сигурно предишния наематал е бил художник! - Не! Всъщмост той е изобретателя на разхлабителното.
Фотограф към модел: - А сега, скъпа, би ли изобразила на лицето си замислено изражение. Чакай, ще ти помогна - опитай се да умонижиш 7 по 9 наум.
Бай Славчо разказва за първия си път: "Бях 13 годишен, нашите ме изпратиха на ученически лагер. Там се запознах с една мадама, тя беше най-много годинка по-малка от мене. Вечерта се натискахме зад столовата. Дори се опитах да й пусна език, почти се получи. На другия ден тя взела, че разказала на приятелките си, те на дружинните, а те взели че се обадили на родителското тяло на мацката. Баща й пристигна точно след час и половина и като ме подгони... Прескочих оградата и се втурнах в гората, ама и той по мене, упорито копеле се оказа, поне 5 км ме гони, но му избягах. Късно вечерта посмях да се прибера в лагера. Девойчето ме чакаше, за да ми се извини. Каза, да не се сърдя на баща й, че с него много ще се харесаме, бил треньор по лека атлетика. Явно съм му направил добро впечатление."