Четвъртък, 20 август 2026
|
Перник
20°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Перник
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Две приятелки си говорят: - Моя се сърди, като не знае за какво харча парите. - Тогава му разкажи... - Ако пък му разкажа, направо избеснява!
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
- Не те ли е страх да кръшкаш? А ако жената разбере? — В добрия случай ще подаде молба за развод. — Направо ме е страх да питам, какво ще стане в лошия случай. — В най-лошия случай няма да подаде.
Семейни
03.10.2017
3,244 прегледа
Следващ →
Още вицове
Опитен доктор, преглеждащ пациент, казва на свой по-млад колега: — Трябва да го оперираме незабавно. — Какво има? — Сметка в швейцарска банка.
Един млад старец седнал на един дървен камък, загледал се в близката далечина и видял... една черна точка да се белее.
Ако опитите с колайдера не минат, както се очаква, физиците са готови да възстановят света от резервното копие на файла с разширение BAK.
Питат Нане: - Нане, ти обичаш ли домати ? Той отговаря: - Да ги ям да, но иначе не...
Защо костенурките нинджа скачат винаги четирима на един ? - Защото учителят им е мишок.