Четвъртък, 20 август 2026
|
Перник
17°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Перник
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Срещат се два трамвая и единия казва: - Ех, днес ми е много лош ден! - Сигурно си излязъл от релсите - отговаря другия.
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Млад мъж към съпругата си: — Защо тази супа е без месо? — Не знам. Приготвих я точно по готварската книга, която е останала от баба ти. — И какво пише там? — „Вземете месо за 50 стотинки… “
Семейни
03.10.2017
3,392 прегледа
Следващ →
Още вицове
По време на социализма поканили в България известен японски специалист, който да изчисли за колко време у нас ще настъпи комунизъм. След дълго проучване изследователят казал: - След пет километра! - Как така? - учудили се всички. - Ами ето как - посочил им той лозунга на стената, където пишело: "Всяка петилетка - крачка по пътя към комунизма!"
Инкасаторът звъни на вратата. Отваря му едно малко момченце. Инкасаторът: - Имате тук едни сметки за плащане... Хлапето се провиква навътре в къщи: - Мамо, мамо, чичкото пак е дошъл за пари! Имаш ли да му платиш, или да излизам да си играя на двора?
Младеж и девойка се женят и заминават за няколко дни на село, при баба си, да правят любов "на теферич" . Пристигнали те, затворили се в една от стаите на бабината къща и 24 часа не излизат. На следващата сутрин бабата почукала и казала през вратата: - Булка, Петре, да ви приготвя нещо за закуска, че ще умрете от глад! Отвътре се дочул женски кикот и внукът отвърнал: - Благодаря бабо, ама не искаме. Ние се храним с плодовете на любовта. - Абе вие хубаво се храните с плодовете на любовта - рекла бабата - ама престанете да хвърляте тия прозрачни обелки през прозореца, че ми се изпозадавиха гъските!
Мрязя когато хора с лош дъх опитват да ми казват тайни.
Един селянин съди, магарето на комшияте, че преди седмица магарето на комшията е влязло в неговия двор и изяло сеното от кошницата на двора. В съда - съдията вика очевидец - нека влезе кошницата.