Четвъртък, 20 август 2026
|
Перник
18°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Перник
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Последната мисъл на алпиниста: "Защо ли не станах шахматист?"
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Любими Герои
На клавиатурата на Чък Норис няма бутон "Ctrl". Чък Норис винаги контролира нещата!
Любими Герои
03.10.2017
3,679 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Докторе, не гледам телевизия, не чета вестници и чувствам, че затъпявам без информация. - Тогава гледайте и четете. - Докторе, като гледам и чета, усещам, че още повече затъпявам.
Мъж стои на брега в Маями, водата изхвърля бутилка, той я отваря, излиза джин и казва: - Като благодарност, че ме освободи, ще изпълня три твои желания. Какво ще искаш? - Бих искал да имам малка къщичка на този бряг. Моментално се появява къщичка, а до нея - огромна вила. - Тя е на жена ти. А второто желание? - Да имам един милион долара. Появяват се парите и голяма банка на името на жена му. - Аз съм жена - обяснява джинът - и затова увеличавам многократно желанията за жените. Кое е третото ти желание? - Да получа микроинфаркт.
На един познат звъни телефона. Показва се името на абоната:"Дай пари!". - Кой се обажда? - Абитуриента...
Цял живот се стремим да залагаме малко и да печелим много, а след това казваме, че животът е измамил нас...
Когато снежинките тихичко падат в нощта, когато декември изпраща последната вечер с тъга, спомни си, че някой ти праща горещи привети в нощта и устните тихо нашепват: Бъди най-щастлив на света!