Четвъртък, 20 август 2026
|
Перник
16°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Перник
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Възмутена от натискащия се зад нея мъж в автобуса, една жена прикрива яда си с възможно най-нескандалния въпрос: - Преча ли ви, господине? - Не! - отвръща й невъзмутимо мъжът. - Пречи ми малко само полата ви.
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Други
Само в нашата страна може да се чуе следния диалог: - Здравей, какво правиш? - Нищо, на работа съм.
Други
03.10.2017
2,454 прегледа
Следващ →
Още вицове
В купето на влака пътуват мъж, жена и двама лекари. Жената през цялото време пили на главата на мъжа си и не му дава да вземе думата. По едно време мъжете излезли да запалят по цигара и лекарите се обърнали към съпруга: - Абе, как я търпиш тая кобра бе! Вземи иди в столицата, там правят страшни мозъчни операции, ще ти оправят жената, та ще стане мила и добричка, направо цветенце. Само двеста лева ще ти вземат. - Защо ми е? Аз сега я карам към Дупница, там обещаха за сто лева да я разстрелят.
- С какво започва Родината? - С митническа проверка на багажа.
Трима продавачи се хвалят с уменията си: - Продадох стереуредба на глухоням - казва единият. - А аз продадох ски на човек в инвалидна количка - казва вторият. - А аз продадох на един полицай часовник с кукувичка - казва третият. - Че какво странно? - чудят се другите двама. - Пробутах му и един чувал храна за птички.
Звъни телефона. - Ало… А, такова, Ленчето, може ли? - Тя не е вкъщи. - Знам, че не е вкъщи, тя е при мене, просто питам: може ли?
Отива един човек в командировка в друг град. Настанил се в хотела, но вечерта много силно го заболяла главата и решил да излезе и да потърси денонощна аптека. Излязъл на улицата и пита първия минувач къде може да намери аптека, а онзи започнал: - Значи, братле като тръгнеш оттук и все направо ще вървиш. На втората пресечка ще завиш на ляво и после на първата в дясно. Ще видиш една голяма сграда, ще я подминеш и след това ще завиеш в ляво. Там има един висок блок. В първя вход на втория етаж живее Пена и съм я чукал. А аптека къде има не мога да ти кажа . . .