Четвъртък, 20 август 2026
|
Перник
16°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Перник
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Измамен мъж отива в цирка на работа, питат го: - Какво умеете? - Стойка на рога!
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Ние не виждаме нещата такива, каквито са. Виждаме ги такива, каквито сме ние.
Бисери
03.10.2017
3,324 прегледа
Следващ →
Още вицове
Двама пияни вървят по улиците и си приказват: - В навечерието сме на големи събития, драги! - Какви събития? - Жените ни са ни очаквали да се върнем снощи, а ние се прибираме едва днес!
Шеф вика секретарката и казва: - Вчера ми се оплака от вас моя заместник! Каза, че постоянно носите мини-поли, дълбоки деколтета и му пречите да си върши работата! - И какво да направя? - НИЩО! Още сутринта го уволних!
Срещат се в катедралата "Александър Невски" президент Гоце, президент Путин и патриарх Максим. Вътре няма никой освен охраната, но се оказва, че имало подслушвателни устройства... Максим: - Българският народ и сега е толкова религиозен, колкото и преди 10 ноември. Гоце: - Българският народ отново го управлява същата партия, която беше и преди. Путин: - Другари, благодаря ви, че изпълнявате нашите заръки.
"Терористи отвлякоха самолет, в който са пътували адвокати за конференция. Терористите поискали откуп 20 милиона долара и заплашиха, че, ако не получат това, което искат, ще започнат да освобождават по един адвокат на всеки час…"
Американският президент Барак Обама обвини американците за световната криза. Като причина за нея той посочи факта, че американският гражданин не е помислил за бъдещето си овреме и не си е скатал малко бели пари за черни дни.