Четвъртък, 20 август 2026
|
Перник
16°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Перник
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Влиза хипопотама при ветеринарния, а на главата му залепнала жаба: - С какво мога да ви бъда полезен? - Нещо ми се закачи за задника, докато си плувах в езерото - отговаря жабата - ако може да го махнете!
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Програмисти
Програмист подслушва разговор на жена си по телефона: - Хм, програмист бил моя… Програмист, ама само на работата, вкъщи е само потребител.
Програмисти
03.10.2017
4,057 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Тате, довечера ще излизам с момиче, дай ми колата. - Добре, но няма бензин. - Няма проблем и без това няма да ни трябва.
Двама луди решили да учат скокове във вода. Да ама басейнът празен. Напълнили един леген, сложили го на дъното и единия вика на другия "Скачай!". Оня се хвърля от кулата, а тоя му дърпа легена. Естествено, човека се утрепал. - Абе защо дръпна легена та човека се размаза? - попитали лудия докторите. - Ами забравих да го питам може ли да плува.
Между приятели: - Защо не се жениш още? - Абе все си мисля за жена ти... - Какво! Мръсник! Искаш да се ожениш за нея ли? - Не бе... Страх ме е да не ми се случи и на мен някоя такава.
"Бийп. Заради ограниченият бюджет на МВР в момента вашият разговор не се записва. Моля, обадете се по-късно. Вашият разговор е важен за нас."
Една мутра имала рожден ден и другите тръгнали за подарък. Чудили се какво да купят и решили да му купят нов анцуг. Купили те анцуга ама им се видяло малко и седнали да мислят, какво още да купят. -Братлета, дай да му купим една шофьорска книжка бе. И без това си нема и само се набутва на ченгетата по 100 марки като го спрат. -Да му купим ама трябва снимка. Ако му искаме снимка ще се сети за кво става дума. -Не ни трябва снимка бе. Ще му залепим едно огледало на местото на снимката. Купили те книжката и отиват на рождения ден. Дават подаръците и рожденника започва да разопакова. -Яяяяяяя анцуг, бело и синьо, супер, такъв точно си немам я да си го облечем. Облякъл анцуга и продължава. -А стига бе. Шофьорска книжка. Лееелееееееее как се сетихте бе. И на снимката с новия анцуг.