Четвъртък, 20 август 2026
|
Перник
28°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Перник
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Лекар пита пациент: - Как е вашето състояние, господине? - Благодаря ви, докторе, моето състояние вече е значително по-малко.
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Лекари
Докторе, ужас, губя паметта си. -И откога така? -Какво откога?
Лекари
03.10.2017
3,566 прегледа
Следващ →
Още вицове
Първоначалният сценарий на филма "Пришълецът срещу Хищникът" се казвал "Пришълеца и Хищника срещу Чък Норис". В последствие бил преработен, защото никой нямало да плати, за да гледа 14 секунден филм.
- Защо на тайно заседание се разпределя бюджетния излишък? - Защото не казвали бюджетен излишък, а :"Какво ще правим с останалата баница?"
Берлускони е осъден на година затвор. Сега тепърва ще има бунга-бунга!
Журналист интервюира милиардер: - Кажете ми, какво Ви помогна, за да успеете? - Убеждението, че парите не играят никаква роля в живота. Важна е само работата! - И това Ви е помогнало да забогатеете? - Не, станах богат, когато успях да убедя своите подчинени в това.
Общо взето всички жени биха били облечени в кожени палта, да карат кадилаци и да бъдат безкрайно обичани от мъжете си ако последните бяха непрекъснато в процес на ерекция.