Четвъртък, 20 август 2026
|
Перник
19°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Перник
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Какво получи момчето без ръце за коледа? - Ръкавици..... шегувам се, още не е отворил подаръка.
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Животни
На полянка пасе зебра. От храстите излиза млад жребец, оглежда я и си мърмори под носа: - Уф, пак ще ми се наложи да свалям пижами!
Животни
03.10.2017
2,389 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Извинете, че парите са мокри - казва клиентка в магазина за кожени палта - но мъжът ми така плака като ми даваше парите.
Влиза в железария един борец и казва: - Брато дай един хляб бе! - Ама господине тука хляб не се продава... - отвърнал продавача смаян. Борчето повторило още един, два пъти, но отговорът на железаря бил категоричен. Ядосала се мутрата и сменила физиономията на продавача. На другия ден влиза пак и пак иска хляб. Железаря отново му казва, че в железарията хляб не се продава, а нашия човек недоволен от резултата отново го смазва от бой. На следващия ден продавача се подготвил, за да не яде бой и с влизането на бореца казал: - О-о-о-о! Господине ето Ви и вас! Ето един хляб топъл и пресен. А бoрчето отговорило: - Аз хляб купих от аптеката, ти дай едно кисело мляко!
Моряк се навежда към ухото на приятелката си и казва: -Алкохола те прави много красива. -Но аз още не съм пила,- изненадала се тя. -Затова пък аз съм!
Пореден експеримент с 25-ти кадър, съдържащ реклама на кока-кола, решили да направят американците, но този път в едно българско кино. Много голямо е било учудването им, че после след филма зрителите омели от приговените маси във фоайето не само кока-колата, но и всички други напитки оставени за безплатна консумация.
От стая с 20 компютъра трябвало да се откраднат всички компютри за 5 мин. Състезавали са петима цигани от САЩ, петима цигани от Италия и 5 от България. Първо влезли тези от САЩ - за 5 минути успели да откраднат само 14 компютъра. Италианските цигани откраднали 10 компютъра за 5 мин. А когато влезли тези от България, на четвъртата минута се чул глас: - Сали, да открадна ли и тапетите?