Четвъртък, 20 август 2026
|
Перник
19°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Перник
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Мъж отива при ясновидка и пита: - Вие ясновидка ли сте? - Да! - А как ще докажете? - Ами това, че сте глупак го виждам много ясно!
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
...Една от мъките в ада: на коленете на мъж седи гола блондинка, на масата халба бира, но халбата е с дупка, а блондинката - без.
Разни
03.10.2017
2,272 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Аз по природа съм философ, и затова няма разлика, какво ще ям: черен хайвер или черен хляб. - Аз като гледам: ти все ядеш черен хайвер, а не хляб. - И каква е разликата?
По-добре да си мълчиш и всички да те мислят за идиот, отколкото да проговориш и да премахнеш всякакво съмнение!
погледни на ляво, сега на дясно, погледни напред....а уе ти ще пикаеш ли или ще се оглеждаш уе дръвник!!!
Попитали Радио Ереван: -Защо мъжете нямат целулит? -Защото е грозно! -отговорило радиото.
Една мутра отива при шефа си и получава инструкции: - Чакам много важен посетител от япония. Отиваш на летището да го посрещнеш и внимавай да не му сбъркаш името защото е много докачлив на тази тема. Казва се г-н Хой. Тръгва мутрата и си повтаря през цялото време името за да не го сбърка. Пристига на летището, вижда японеца и с възможно най-любезния си глас казва: - Добре дошли, господин Кор.